כך תתאימו את השטיח שלכם לריהוט במשרד

כמה דרכים פשוטות לשדרוג המשרד שלכם

 

שטיח נאה מוסיף חן והדר לכל חדר, וכשמדובר במשרד, לשטיח הנבחר השפעה ישירה על האווירה במשרד, ועל הרושם שמראה המשרד יוצר אצל לקוחות ועובדים. כיצד יש להתאים בין שטיח לבין ריהוט למשרד? על כך בשורות הבאות.

 

אווירה

 

שטיח איכותי ישפיע על האווירה בחדר כולו, שטיחי יוטה ייצרו אווירה רגועה, טבעית ואותנטית, ויתאימו למשרדי נסיעות, לקליניקות ולמרכזי טיפולים משפחתיים, למכוני יוגה ופילאטיס וכיוצא בזה.

 

Paisley2.jpg

לעומת זאת, שטיחי הצמר האוסטרלי האיכותיים בקולקציה האוסטרלית של קרפטיזם, ייצרו אווירה יותר קלאסית ומכובדת, ויתאימו למשרדי ראיית חשבון ועריכת דין, למשרדי מנהלים בחברות גדולות, וללובי וקבלה בבתי מלון. ליצירת אווירה חמה וביתית מומלץ להשתמש באחת הדוגמאות מקולקציית שטיחי כותנה, ואילו ליצירת אווירה אירופאית רגועה אך אמפאטית, כדאי להשתמש בשטיחי הקילים האיכותיים, שנארגו בעבודת יד. שטיח קילים משלב איכות עם פשטות יעילות נוחות ויציבות, ויתאים כמעט לכל משרד.

מסדרונות ופינות

 

כאשר מדובר בפינות מיוחדות ובמסדרונות, יש לקרפטיזם את השטיחים המושלמים עבורכם. עבור פינות ייחודיות, כמו פינת הקפה, שולחן קטן בחדר הקבלה, או פינה הצופה לנוף במשרדי ההנהלה, שטיחים עגולים יתאימו כמו כפפה. בקולקציית השטיחים העגולים של קרפטיזם תמצאו מגוון שטיחים ססגוניים ומרהיבים שיהפכו כל פינה לשכיית חמדה.

 

העיצובים ייחודיים ומרהיבים, ופינה עם שטיח עגול ונאה תעשה נפלאות עבור החלל בחדר כולו. לעומת זאת, אם משרדיכם התברכו במסדרונות רבים, שטיחי המסדרון של קרפטיזם יהפכו את המסדרונות לצבעוניים ונאים, ישקיטו את המולת הצעדים, ויכניסו רוך לשגרת היום של העובדים והלקוחות.

 

צבעים וסגנון

 

כשאתם חושבים על ריהוט למשרד, חשבו גם על השטיח המיוחד, שיתאים לריהוט ככפפה ליד. שטיח מתאים יבליט את יתרונותיו של הריהוט אותו רכשתם למשרד, וישפיע לטובה על העובדים, על הלקוחות, ועל  העבודה. על מנת שתבחרו את השטיח הנכון, הגדירו את המיקום, המידות, הצבעים והסגנון מראש, ואז חפשו את הפריט המתאים.

 

חשבו איזו אווירה הייתם רוצים לייצר, ואיזה סוג שטיחים הוא המתאים לה ביותר. כמו כן התאימו את צבעי השטיח לצבעי הרהיטים והקירות, ליצירת הרמוניה צבעונית מתואמת. השתמשו בשטיח ליצירת הרושם המתאים אצל לקוחות ומבקרים, וכן ליצירת התחושה הנכונה בקרב העובדים. לכל משרד תוכלו למצוא ולהתאים שטיח שכאילו יוצר עבורו במיוחד. כל שעליכם לעשות הוא למצוא את השטיח המיועד- המתאים ביותר לטעמכם.

 

משרד משודרג

 

כאשר אתם רוכשים ריהוט למשרד יחד עם שטיח שמתאים לו במיוחד, אתם משדרגים את המשרד שלכם לחלל מעוצב. חלל מעוצב מייצר אמירה ואווירה, מושך לקוחות, ומייצר אווירה דינמית ונעימה, שתשפר את ביצועי העובדים, ותעלה את התפוקה. כשאתם רוכשים שטיח המתאים לריהוט במשרד, הרווח שלכם כפול ומכופל. אתם רוכשים שטיח באיכות מעולה וגם תיהנו מיופיו של השטיח מהאווירה שהוא משרה בחדר והאמירה שהשטיח מייצר. לכל אלה יש כמובן גם השפעה חיובית הן על הלקוחות והעובדים כאחד.