כיצד השטיח הנכון יכול לשדרג כל משרד

עניין של עיצוב

 

חברות, ארגונים ועסקים רבים משתמשים במשרדים להשכרה כבסיס לניהול עסקיהם. בכדי להתאים את החלל לאופי העסק ודרכי העבודה במשרד יש לעצב את החדרים בהתאם, החל מעיצוב מעטפת הקירות, דרך בחירה ומיקום נכונים של הרהיטים, כריות נויכריות נוי גדולות ומעוצבות תואמות, וכלה בבחירת חפצי נוי.

שטיח נאה במשרד ישדרג את מראהו, ויוסיף לו סגנון ואווירה איכותיים. בחנות השטיחים אונליין של קרפטיזם תוכלו לבחור שטיחים איכותיים בדגמים מרהיבים, שישדרגו כל חדר, מסדרון ופינת קפה, ויהפכו את המשרד למרחב מעוצב ונעים במיוחד.

 

צבעוניות, נוחות ואיכות

 

שטיח נאה משדרג כל חלל בכמה אופנים. ראשית, צבעי השטיח משפיעים הן על האסתטיקה של החדר, והן על האווירה ששוררת בו, צבעים בהירים מייצרים תחושת רעננות, צבעים קלאסיים משרים אווירה מכובדת, צבעים עזים מעוררים דרמה ועניין, וצבעים רגועים משרים שקט ושלווה. בנוסף לכך, מרקם השטיח משרה חמימות ונוחות, ודוגמת השטיח יכולה ליצור אווירה קלאסית, חדשנית, מרגיעה או ממריצה, על פי הדגם אותו תבחרו. שילוב שטיח מתאים בעיצוב המשרד יאפשר לכם להכניס צבע ועניין, ולהעצים את הרושם שברצונכם לייצר אצל עובדים ולקוחות.

קרן לבקוביץ.jpg

מבחר סגנונות

 

בכדי שהשטיח יעשה את העבודה, עליכם להחליט מראש איזו אווירה ברצונכם לייצר במשרד, ואיזה סוג שטיחים יכול לייצר אותה. בקרפטיזם מציעים לכם לבחור מתוך מגוון סגנונות, את סגנון השטיח שישדרג את המשרד שלכם.

שטיח קילים - זהו שטיח שנארג בעבודת יד  מצמר ניו זילנדי, הידוע בעולם כצמר משובח. שטיחי הקילים המוצגים בחנות המקוונת של קרפטיזם הם שטיחים בגוונים טבעיים של לבן, בז', חום ואפור, שטיח בדוגמאות פסים המעניקים לחדר מראה אותנטי ורגוע. שטיח קילים מתאים לקליניקות, ארגונים חברתיים, ועוד.

שטיחי כותנה - שטיחי הכותנה מצטיינים בנוחות ועמידות, הדגמים המוצגים באתר קרפטיזם נארגים בעבודת יד בשלל דגמים מרהיבים, הכוללים דוגמאות גיאומטריות ודוגמאות פסים. שטיח כותנה איכותי יוסיף צבע , חיים, ותחושת חמימות ביתית לכל משרד וחדר המתנה.

שטיח עגול – בקרפטיזם תמצאו מגוון רחב של שטיחים עגולים מרהיבים ואיכותיים, בדגמים המיוצרים במיוחד עבור קרפטיזם מצמר אוסטרלי שנצבע ידנית, יובש בשמש, ונארג ידנית. שטיח עגול - שטיח דק לסלון  וגם שטיח עגול סרוג יהפכו כל פינה בו תבחרו למקמו לפינת חמד מושכת עין ולב, מתאים במיוחד לפינות קפה, חדרי קבלה והמתנה, ולמשרדי מנהלים.

שטיחי צמר – מגוון עצום של שטיחים מרהיבים הארוגים ידנית מצמר כבשים אוסטרלי. הדגמים מעוצבים במיוחד עבור קרפטיזם, וכוללים בין השאר שטיחים בדוגמאות אוריינטליות, שטיחים רומנטיים, שטיחים בדוגמאות גיאומטריות, שטיחים במראה קלאסי, ועוד. מגוון הדוגמאות, הגדלים והגוונים רחב, כך שכל חברה וארגון יוכלו למצוא את השטיח שיתאים למשרדיהם. עכשיו זמינים עבורכם בחנות שטיחים אונליין- קרפטיזם

 

לבחור נכון

 

הסוד בעיצוב הוא בחירה ושילוב נכונים של האלמנטים השונים בחדר, על מנת לייצר את האווירה והאמירה המתאימות. שטיח איכותי מאפשר לכם לשדרג את מראה המשרד בקלות, ולהוסיף לו מגע של איכות ויוקרה. הינכם מוזמנים לסייר באתר קרפטיזם ולבחור מתוך שפע האפשרויות את השטיח שישדרג את משרדי הארגון שלכם.