שטיח הודי

שטיחים הודיים

אמנות אריגת השטיחים בהודו הולכת אלפי שנים אחורה ולנו יצא לזכות ולראות ולהרגיש מקרוב את האומנים התווים את השטיחים הללו במהלך טיול שערכנו בחבל קשמיר שם התוודענו והתאהבנו בשיטת הכנת השטיחים הזו, דבר שהוביל לפתיחת קרפטיזם – חנות השטיחים הכי מיוחדת ועכשיו עם חנות אינטרנטית המאפשרת לכם להזמין ישירות דרך האתר את השטיחים המיוחדים הנעשים בעבודת יד ומגוון שטיחים אחרים לבית, למשרד ולכל מקום.

שטיח הודי.jpg

שטיח הודי עבודת יד – קרפטיזם

גלשו באתר ומצאו את השטיח המתאים לביתכם ולסגנון שלכם מתוך מבחר שטיחים ייחודיים שאפשר להשיג רק אצלנו. ראו את תהליך ייצור השטיחים שלב אחרי שלב באתר בצורה האותנטית והאמיתית בה הם נוצרים אחד לאחד בעבודת יד בתהליך מרתק ומיוחד, בו כל שטיח נוצר בצורה אישית על ידי יצירת תבנית ודוגמה, צביעת הצמר, יצירת רקמת העיצוב, שטיפת השטיח, רקמת הבטנה ועוד שלבים ביצור עבודת היד של השטיח. ראו את הסרטונים באתר וקראו את הסיפור העומד מאחורי קרפטיזם.

איפה אפשר לרכוש שטיח הודי עבודת יד?

מוזמנים להגיע אלינו, לראות, להרגיש ולגעת בשטיחים כי אין יותר טוב ממראה עיניים. החנות והגלריה נמצאים במושב רינתיה סמוך לפתח תקווה, מוזמנים לבדוק מה שעות הפתיחה באתר ולהגיע או לדבר אתנו בטלפון ולהזמין ישירות בצורה מאובטחת דרך האתר עכשיו את השטיחים המגוונים והצבעוניים ביותר ברשת. מתאים לבתים ססגוניים או כאלה המעוניינים להכניס צבע וכייף לבית, לחדר הילדים, לחדר המגורים, למסדרון וכדומה.

לבחירת שטיח הודי עבודת יד גלשו באתר ומצאו את השטיחים המקוריים ביותר ברשת המגיעים אלינו ישירות ממכין השטיח בכפרי קשמיר הרחוקים ועד לביתכם כאן בישראל. לחברה סניף נוסף באוסטרליה. מוזמנים להתרשם מהשטיחים ומוצרים נוספים באתר ולהזמין בקנייה מאובטחת עכשיו.

הזמינו עכשיו שטיח הודי עבודת יד והכניסו הביתה פריט שימושי וצבעוני בעל ערך רגשי וכיף גדול שייתן לכם פן עיצוב ייחודי בבית. חייגו לפרטים נוספים והזמנות >>