שטיח עבודת יד

מחפשים שטיח עבודת יד? קרפטיזם היא אחת החנויות המיוחדות בישראל המספקת שטיחים הודיים בעיצוב קרפטיזם ואחרים בעבודת יד היישר מחבל קשמיר מאומני אריגת השטיחים המקומיים אשר יוצרים את השטיחים הצבעוניים והמיוחדים הנהוגים במקום כמיטב המסורת מזה אלפי שנה.

עבודת יד.jpg

שטיחים עבודת יד מחירים וסוגים – קרפטיזם

בדרך כלל מחירם של שטיחים בעבודת יד גבוה יותר מזה של השטיחים הסינטטיים והתעשייתיים מעצם העובדה שלוקח יותר זמן להכין אותם ומדובר בעבודה של אומני שטיחים שאי אפשר למצוא בכל מקום. מטבע הדברים גם איכות השטיח כמו גם הייחודיות שלו הם ערך שאי אפשר למדוד בכסף אך עבור מי שמוקיר את האמנות, את התרבות והמסורת של עבודת היד בכל תחום, יש ערך מוסף גדול לרכישת שטיח מקורי בעבודת יד מה גם שערכם הכספי על אף שהוא גבוה יותר ברכישה, נשמר ואפשר למכור אותם באותו סכום לאחר מכן אם לא בסכום גבוה יותר היות וכמות השטיחים היוצרים בעבודת יד פחותה מזו של השטיחים התעשייתיים והם נדירים יותר וייחודים, כאשר כל שטיח מביא את הטאץ' האישי שלו, כל שטיח הוא מקורי וייחודיהצורה והצבע הייחודיים לו ומהווה פריט עיצובי כמו גם פריט שימושי יקר בעל ערך ונחמד לשימוש בבית או בכל מקום.

קרפטיזם – שטיח עבודת יד

אנו מזמינים אתכם לרכוש שטיח עבודת יד יחיד במינו דרך האתר ברכישה מאובטחת וליהנות ממגוון השירותים הנוספים באתר. אדריכל או מעצב? היכנס/י ללשונית הייעודי לך ומצא/י הצעה מעניינת ותוכנית שיתוף מפרגנת לרכישת שטיחים לפרויקטים של הלקוחות שלכם עם תכנית מפורטת לצבירת נקודות זיכוי לרכישת מוצרים חינם, עמלות על קניה ועוד הטבות השמורות לאדריכלים ומעצבים בלבד דרך אתר חנות קרפטיזם – חנות השטיחים בעבודת יד המקורית הייחודית ביותר ברשת

לפרטים והזמנות חייגו עכשיו או בצעו רכישה מאובטחת דרך האתר. מוזמנים ללמוד עוד על מקור החנות והסיפור העומד מאחוריה. נשמח לארח אתכם בחנות במושב, פרטי הגעה באתר. להתראות!