שטיחי ילדים במבצע

קרפטיזם היא לא עוד חנות שטיחים רגילה... היכנסו ללמוד על החוויה המיוחדת שעברנו בהודו כדי לגבש את הרעיון לפתיחת מותג השטיחים, חנות והגלריה במושב רינתיה כאשר עכשיו אנו מציעים את השטיחים המיוחדים של החברה ניתנים לרכישה מאובטחת וישירה און ליין דרך האינטרנט!

מוזמנים לגלוש באתר ולהתרשם ממבחר ענק של שטיחים מסוגים שונים, שטיחי ילדים במבצע, שטיחים מפוארים לחדר השינה ולסלון ומגוון ענק של שטיחים ייחודיים, צבעוניים ושמחים כפי שלא תראו באף מקום אחר.

שטיחים לחדרי ילדים במבצע.jpg

שטיחי ילדים במבצע – קרפטיזם

קרפטיזם למה? Carpet זה שטיח באנגלית כאשר הסיומת 'איזם' נותן לשטיח האנשה ו את הכבוד המגיע לו. זהו תחום העיסוק המרתק שמצאנו לעצמנו לאחר מסע בהודו בו התוודענו לאמני השטיחים המקומיים ושאבנו מהם את האהבה ליצירת חנות השטיחים המקורית שלנו.

גלשו באתר ומצאו את השטיחים המיוחדים ביותר ברשת: שטיחי צמר אוסטרלי הנארגים אך ורק על ידי אמני שטיחים מקשמיר ונעשים מצמר אוסטרלי במלואם בדרך האריגה המסורתית הנהוגה בחבל קשמיר מזה אלפי  מאות שנים. עוד באתר: שטיחים עגולים וייחודים המתאימים לכל פינות הבית, לחדר השינה, לחדר הילדים ועוד.

שטיחים עגולים - שטיחים איכותיים ונעימים עבודת יד המתאימים לכל חלל בבית ומשדרים נעימות וחמימות. עוד באתר: שטיחי מסדרון ייעודיים, שטיחי קילים - אותם שטחי שתי וערב מיוחדים המגיעים במבחר דגמים אותנטיים ונארגים באופן ידני מצמר ניוזילנדי משובח.

שטיחי פוליפרופילן העמידים לנוזלים ונחשבים קלים לניקוי ותחזוקה ועוד מגוון רחב של שטיחים לכל חדרי הבית.

שטיחים מקיר לקיר השטיחים שלנו הם לא שטיחים מקיר לקיר

גלשו באתר ואנו בטוחים שתמצאו את השטיח שתתאהבו בו. הזמינו ישירות דרך האתר בקנייה מאובטחת או צרו קשר להזמנה טלפונית וכן נשמח לארח אתכם בגלריה ובחנות במושב רינתיה ליד פתח תקווה, פרטי הגעה דרך וויז באתר .

שדרגו את הבית עם שטיח שישרת אתכם נאמנה בחודשי החורף ויצבע את הבית שלכם בחמימות וכייף בכל פעם שתתדרכו עליו או תראו אותו מעטר את החדר או את הילדים משחקים עליו.

הזמינו עכשיו שטיח נפלא! >>